Mestá už prepadlo sychravé počasie a vyzdobili ich vianočnou výzdobou. To je ideálny čas na to, aby ste si vychutnali teplo domova a strávili večery príjemne a naviac prakticky. Pripravili sme pre vás niekoľko tipov na produkty, ktoré môžete použiť na vytvorenie sviatočnej atmosféry.
 

Spreje Primalex


Značka Primalex ponúka hneď niekoľko farieb v spreji, vďaka ktorým je tvorenie zábava! Sú totiž ľahko aplikovateľné a rýchloschnúce, takže vám tvorenie pôjde pekne od ruky. Šišky, ozdoby, svietniky alebo iné doplnky môžete okoreniť metalickým sprejom Primalex. Vybrať si môžete zo štyroch odtieňov – mosadzný, medený, strieborný a zlatý. Táto špeciálna vrchná farba s vysoko kvalitnými kovovými pigmentmi sa vyznačuje vynikajúcou priľnavosťou a dlhodobým zachovaním kovového efektu. Sprej môžete použiť na drevo, kov, sklo, keramiku alebo dokonca tvrdé plasty.


Ak chcete svojim výtvorom dodať iskru, siahnite po spreji Primalex Glitter Spray. Je to priehľadný lesklý lak s trblietavým efektom, ktorý je ideálny na dekoratívne predmety z dreva, kovu, skla alebo kameňa. Môžete ho použiť na výzdobu určenú do interiéru aj exteriéru. Vyberiete si tradičné vianočné farby ako zlatá a strieborná, alebo dáte prednosť farebným trblietkam?
 

Nezabudnite ale, že tieto spreje nie sú určené k náterom, ktoré prichádzajú do priameho styku s potravinami, krmivom či pitnou vodou, ani na detský nábytok alebo hračky.


Balakryl UNI

Omrzeli vás už stále rovnaké ozdoby na stromček a chcete zmenu? Nebojte, nemusíte si kupovať ďalšiu farebnú sadu, ktorá vám potom bude zaberať miesto v skrini. Balakryl UNI je pre vás ideálnym riešením! Táto vodou riediteľná vrchná farba je dostupná v 18 farbách, takže fantázii sa medze nekladú. Navyše je vhodná aj na hračky alebo detský nábytok a má atest na priamy styk s potravinami. K novému stromčeku tak môžete zladiť napríklad aj tácku na koláčiky.


Balakryl Sportakryl

Vkus stále viac ľudí sa obracia späť k prírodným materiálom. Nablýskané dekorácie nie sú váš šálok kávy a radšej by ste chceli drevené ozdoby alebo dokonca netradičný vianočný stromček z dreva? Zaistite si ich dlhú životnosť interiérovým lakom Balakryl Sportakryl! Tento vodou riediteľný akrilový lak je rýchloschnúci a bez zápachu. Môžete si vybrať, či pre svoje dekorácie zvolíte dokonalý lesk, alebo matný vzhľad. Receptúra laku Balakryl Sportakryl je vhodná aj na nátery hračiek, detského nábytku a podkladov, ktoré prichádzajú do priameho kontaktu so suchými potravinami.


Či už sa chystáte tvoriť adventný veniec, ozdoby alebo iné dekorácie, alebo plánujete vdýchnuť nový život staršej výzdobe, veríme, že vám naše tipy pomohli. Všetky produkty nájdete v predajniach alebo na e-shope Dom farieb. Budeme rádi, keď sa nám s výsledným dielom pochválite a prajeme vám nech sa vianočné tvorenie darí!
 

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

loader