Primalex

Objavte produkty značky Primalex, ktoré sa vyznačujú vysokou kvalitou vďaka svojmu unikátnemu zloženiu. S Primalexom budete mať vymaľované raz-dva.

O značke

Primalex je obľúbená značka farieb a náterových hmôt, ktorá nás na trhu sprevádza už viac ako 50 rokov. Vďaka svojim dlhoročným skúsenostiam a kvalitou produktov sa stala komplexným dodávateľom farieb pre slovenský trh.

V produktovom portfóliu nájdete nielen interiérové nátery, ale aj fasádne farby a omietky, nátery na kov a drevo, spreje a produkty na úpravu podkladu. Syntetické a vodou riediteľné farby značky Primalex možno tónovať do viac ako 20 000 farebných odtieňov.

Nájdite najbližšiu predajňu Dom farieb

Produkty značky Primalex nakúpite na každej predajni

Nájsť predajňu

Farba roka 2024 - Limitless

Spoločnosť PPG, pod ktorú spadá značka Primalex, každoročne vyhlasuje Farbu roka na základe aktuálneho dopytu zákazníkov. Pre rok 2024 sa ňou stala pastelová Limitless (PPG1091-3). Tento teplý, medeno-béžový odtieň poukazuje na posun od výrazných farieb k jemnejším odtieňom.

Odtieň Limitless sa veľmi dobre kombinuje s ďalšími pastelovými, ale aj výraznejšími odtieňmi. Taktiež sa hodí k populárnym čiernym a mosadzným kovom či strieborným a bronzovým povrchovým úpravám.

Do odtieňa Limitless možno tónovať interiérové a fasádne nátery Primalex. Farba sa dá vďaka svojej jemnosti použiť do všetkých priestorov. V interiéroch sa hodí na všetky štyri steny, ale aj na akcentové steny, obloženie, dvere a skrine. Možno ju použiť aj na dekoratívne maľby alebo vymaľovanie stropu. Taktiež veľmi dobre vynikne na fasáde domu, vstupných dverách či okenných rámoch.Sortiment značky PrimalexNajpredávanejšie produkty Primalex

Primalex Plus biely

Najpredávanejší a najobľúbenejší produkt značky Primalex v oblasti vnútorných maliarskych náterov. Má výbornú kryciu schopnosť, oteruvzdornosť a vysokú belosť (min.86% BaSO4).

Detail produktu

Primalex Polar

Dokonalá belosť, ktorá rozjasní Váš interiér. Vďaka starostlivému výberu najkvalitnejších kalcinovaných vápencov a vysokému podielu titánovej bieloby môžeme garantovať najvyšší stupeň „polárnej“ belosti (min. 92% BaSO4).

Detail produktu

Primalex Essence

Luxusná matná a úplne umývateľná biela interiérová farba s najlepšími surovinami a vysokými nárokmi na technické parametre. Je zárukou dlhodobo dokonalého vzhľadu vašich stien a stropov.

Detail produktu

Primalex videá

Ako sa umývateľné nátery rozdeľujú do jednotlivých tried
a ako si vybrať ten, ktorý Vašim potrebám vyhovie najlepšie?

Zoznámte sa s novinkou Primalex Ultra Beton,
náterom určeným na betónové plochy v interiéri aj exteriéri.


Kde nájdete najbližší Dom farieb?

Nakupujte farby a maliarske príslušentvo tam, kde Vám pomôžu s výberom. Nájdite si zo zoznamu predajní tú, ktorú máte najbližšie. Stačí kliknúť na tlačidlo ”povoliť zdieľanie polohy” alebo zadať do vyhľadávania Vaše mesto.

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

loader