Tónovať sa teraz vyplatí viac, než kedykoľvek predtým!

Opäť rozdávame hodnotné ceny! Nechajte si v ktorejkoľvek našej predajni natónovať akúkoľvek farbu značky PPG v hodnote najmenej 59 € a my vás zaradíme do žrebovania o hodnotné ceny!
Traja šťastlivci sa môžu tešiť z víkendového pobytu v luxusnom Grand Hoteli Kempinski High Tatras vo Vysokých Tatrách.


Akcia trvá do 16. 11. 2023. Výhercov budeme kontaktovať najneskôr do 30.11.2023. Podrobné pravidlá súťaže si môžete prečítať TU.

Súťaž prebieha iba na našich kamenných predajniach, nakoľko tónované farby nie je možné objednať online s doručením na adresu. Môžete však využiť možnosť objednania tónovanej farby online s vyzdvihnutím na predajni - na predajni si vyberiete požadovaný odtieň, odsúhlasíte si ho s našim personálom, ktorý následne natónuje požadované množstvo farby vo vybranom odtieni. Celý proces trvá len pár minút a vy máte istotu, že sa do vašich rúk dostane presne ten odtieň, ktorý potrebujete.
 
Na predajniach Dom farieb môžete vyberať až z 2 200 rôznych odtieňov. Podľa Vašich prianí sme schopní natónovať až 20 000 farieb, pretože máme k dispozícii receptúry aj na široké spektrum konkurenčných vzorkovníkov.
 
 
Držíme vám palce!
Váš Dom farieb

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

loader