Chystáte sa na Váš domáci projekt a odborná rada by Vám padla vhod? Alebo Vás zaujíma niektorá téma zo sveta farieb?

Program Dom farieb inšpiruje je určený pre všetkých domácich majstrov, záhradkárov, chalupárov a pre tých, ktorí si chcú zvelebiť svoj byt, dom alebo záhradu.
V našom programe nájdete plno (nielen) sezónnych rád a tipov ohľadom vhodných náterov a aplikácií na rôzne typy povrchov, či už v interiéri alebo exteriéri. Vďaka tomu hravo zvládnete skrášliť múr v obývacej izbe, natrieť plot alebo si zrenovovať váš obľúbený kus nábytku.
 
Dom farieb inšpiruje vám predstaví aj rôzne návody a postupy na tvorbu praktických aj dekoratívnych výrobkov do domu aj na záhradu.

 
 
V mesiaci SEPTEBMER si naši technici pre Vás pripravili tieto semináre:

Renovácia sokla s novinkou Primalex Mozaiková omietka


S použitím mozaikovej omietky si môžete skrášliť rôzne povrchy a dať im tak nový šmrnc. Pozrite sa s nami, ako môže vyzerať renovácia sokla s použitím našej novinky Primalex Mozaiková omietka.

Náter dreveného stola s Balakryl Voskovým olejom


Aby Váš drevený nábytok vydržal čo najdlhšie, zaslúži si tú najlepšiu starostlivosť! Počas tohto semináru si ukážeme prácu s produktom Balakryl Voskový olej, ktorý je na báze prírodného včelieho vosku a má tiež atest na priamy kontakt s potravinami.
 
 
Všetky naše virtuálne semináre sledujte na našom Facebooku, alebo ich nájdete aj na našom YouTube kanáli.

Budeme sa na Vás tešiť!
Dom farieb & Technický tím PPG

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

loader