Betónové stierky

Pohľadové stierky sú najpopulárnejšie. Vďaka jednoduchej aplikácii vám vyčarujú modernú a jedinečnú imitáciu betónu.

Na e-shope Dom farieb ponúkame stierku Primalex Beton efekt. Táto matná interiérová stierka je vysoko paropriepustná a vytvára krásny efekt pohľadového liateho betónu. Aplikácia produktu Primalex Beton efekt je jednoduchá a zvládne ju každý bez zbytočne vysokých nákladov. Stierku stačí po zakúpení iba poriadne premiešať. Navyše je tónovateľná do rôznych odtieňov, takže sa nemusíte báť, že by ste museli ostať iba pri jednom odtieni sivej.


Pred aplikáciou betónovej stierky nezabudnite pripraviť stenu: očistite ju a napenetrujte. Výsledný efekt sa bude líšiť podľa toho, aký postup a spôsob aplikácie vyberiete. Napríklad najobľúbenejší efekt hrubého betónu vytvoríte pomocou benátskeho hladidla v kombinácii s hubkou. Ak si nie ste istí, ktorú pomôcku pri vami vybranom postupe použiť, zastavte sa na predajni Dom farieb, kde vám radi poradíme.


Betónové podlahy

Betón je pevný materiál, a tak hlavnou výhodou tejto podlahy je predovšetkým vysoká odolnosť a dlhá životnosť. Tieto vlastnosti môžete podporiť vhodným náterom.

Na betónové podlahy v interiéri a exteriéri, na garáže, pivnice, ale aj bazény je vhodný náter Primalex Ultra beton.


Primalex Ultra Beton je extrémne trvanlivý, odolný voči vode a chemikáliam, vrátane benzínu a oleja. Zanecháva protišmykový pololesklý povrch. Tento náter je dostupný v troch odtieňoch (napríklad v šedej do garáže a modrej do bazénu), môžete si ho ale taktiež nechať natónovať do vami zvoleného odtieňa.


NOVINKOU na trhu je rýchloschnúca vodou riediteľná farba na betón Balakryl beton.


Balakryl Beton chráni povrch, znižuje jeho prašnosť a je vhodný k náterom v interiéroch aj exteriéroch, a to napríklad betónových stien a podláh v pivniciach, skladoch alebo halách. Výhodou je, že sa tento náter ľahko aplikuje, výborne kryje a je nenáročný na údržbu.

Nemusíte sa báť, že by povrch náteru bol klzký, farba má protišmykový atest. Len pozor – náter vytvára odolný povrch, ktorý je možné umývať, nie je ale vhodný do trvalo mokrého prostredia. Táto novinka je dostupná v odtieni svetlo sivej.


Ak si nebudete istí, ktorú stierku alebo farbu použiť na váš projekt, zastavte sa na predajni Dom farieb, kde vám radi poradíme.

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

loader