Chystáte sa na Váš domáci projekt a odborná rada by Vám padla vhod? Alebo Vás zaujíma niektorá téma zo sveta farieb?

Program Dom farieb inšpiruje je určený pre všetkých domácich majstrov, záhradkárov, chalupárov a pre tých, ktorí si chcú zvelebiť svoj byt, dom alebo záhradu.
V našom programe nájdete plno (nielen) sezónnych rád a tipov ohľadom vhodných náterov a aplikácií na rôzne typy povrchov, či už v interiéri alebo exteriéri. Vďaka tomu hravo zvládnete skrášliť múr v obývacej izbe, natrieť plot alebo si zrenovovať váš obľúbený kus nábytku.
 
Dom farieb inšpiruje vám predstaví aj rôzne návody a postupy na tvorbu praktických aj dekoratívnych výrobkov do domu aj na záhradu.

 
 
V mesiaci OKTÓBER si naši technici pre Vás pripravili tieto semináre:

Primalex Bacteria Resist - použitie v čakárni u lekára

Primalex Bacteria Resist je vysoko krycí a odolný vnútorný náter novej generácie doplnený o technológiu ACTIVE SILVER TECHNOLOGY, ktorá odoláva rastu baktérií a plesní na povrchu náteru. Ide o výborný náter do miestností, ktoré si vyžadujú vysoké hygienické štandardy, akými sú napríklad aj priestory zdravotníckych zariadení. 

Renovácia plotových stĺpikov s Primalex Metal 3v1
Ak chcete svojmu plotu zaručiť dlhodobú životnosť, je potrebné zvoliť náter vysoko odolný proti vonkajším nepriaznivým poveternostným vplyvom. Primalex Metal 3v1 farba na strechy je určená na priame nátery kovov (nielen) vo vonkajšom prostredí a na našom virtuálnom seminári si ukážame, ako s touto farbou pracovať. 
 
 
Všetky naše virtuálne semináre sledujte na našom Facebooku, alebo ich nájdete aj na našom YouTube kanáli.

Budeme sa na Vás tešiť!
Dom farieb & Technický tím PPG

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

loader