Zoznámte sa, Primalex Extra Matt

S radosťou vám predstavujeme novú vysokokvalitnú interiérovú farbu Primalex Extra Matt. Svojím snehobielym a extra hlbokým matným vzhľadom z vášho interiéru vykúzli oázu pokoja a čistoty.

Jej jedinečnou výhodou je inovatívna technológia ANTI-REFLEX, vďaka ktorej a vďaka vysokej krycej schopnosti opticky eliminuje odlesky a tým zakrýva nedokonalosti podkladu. Pri menej zašpinených povrchoch stačí na získanie bezchybného a jednotného vzhľadu iba jedna vrstva náteru.


Nielen na veľké plochy a stropy

S náterom Primalex Extra Matt dosiahnete s minimálnym úsilím dokonalé výsledky aj pri maľovaní rozsiahlych miestností a vysokých stropov s nadbytkom svetla. Je preto ideálnou voľbou pre všetkých majiteľov preslnených interiérov a miestností s veľkými oknami. Jeho prednosti využije aj každý, kto chce vymaľovať novostavbu alebo hľadá vhodnú farbu do interiéru po rekonštrukcii.

Navyše vďaka svojmu umývateľnému a paropriepustnému povrchu je najlepšou voľbou pre dynamické domácnosti, v ktorých oceníte nielen jej krásu, ale aj praktickosť. Nežiaduce škvrny ľahko odstránite vlhkou handričkou.


Maľovanie s Primalex Extra Matt je hračka

Farba sa veľmi ľahko aplikuje, opravuje aj udržuje. Preto sa nemusíte obávať žiadnych šmúh. Optimálna doba na jednoduché opravy a napájanie, ale aj nízke stekanie farby zaručujú perfektné výsledky. A dokonca ani následné upratovanie nezaberie toľko času. Tak hurá po Primalex Extra Matt do predajne alebo e-shopu Dom farieb a maľovanie sa môže začať!

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

loader