Esencia čistoty

Nič nesymbolizuje nové začiatky viac ako biela farba. Jej čistota a jemnosť na vás zapôsobí svojím upokojujúcim dojmom a poskytne vám priestor pre nové nápady. Je pomyselný čistý list presne to, čo v tejto chaotickej dobe potrebujete? Potom siahnite po prémiovej interiérovej farbe Primalex Essence.

Táto vysoko krycia farba s hlbokým matným finálnym vzhľadom sa ľahko nanáša a garantuje dlhodobý dokonalý vzhľad vašich stien a stropov. Nepoškvrnenú čistotu vám zaistí jej umývateľnosť, vďaka ktorej ju môžete použiť aj v priestoroch s vyšším predpokladom zaťaženia.

 

Zbavte sa plesní

Prinieslo vám zimné počasie do domu pleseň a vy sa chcete zbaviť tohto nevítaného nájomníka? Maskovanie iným náterom určite nebude stačiť. Dôležité je odstrániť ju čo najskôr.
V tom vám pomôže rad výrobkov Primalex Mykostop:

Postup, ako sa vysporiadať s plesňou, vám ukáže náš špecialista v programe Dom farieb inšpiruje.

Ani korózia nemá šancu

Zasnežená záhrada je krásna, ale hneď po rozmrznutí sa začnú prejavovať jej následky. Využite jarné obdobie na renováciu kovových prvkov, na ktorých sa mokré počasie prejavilo koróziou. Ploty, stĺpiky, mreže a predmety z kovu alebo plechu budú vyzerať ako nové vďaka jednozložkovej antikoróznej akrylátovej farbe Balakryl Metal 2v1.
Tento vodou riediteľný náter sa vyznačuje vynikajúcou priľnavosťou a krycou schopnosťou. Nielenže povrch dlhodobo chráni pred koróziou, ale možno ho nanášať priamo na kov bez použitia základného náteru. Môžete si vybrať z ôsmich hotových odtieňov alebo si nechať farbu tónovať v našich predajniach.


 

Praktické spreje pre každého

So slnečným počasím a vyššími teplotami sa začína aj cyklistická sezóna. Pripravte si bicykel na dochádzanie do práce alebo na výlety - výborne sa na to hodia dva spreje značky Primalex. Ak má váš bicykel zašlý rám alebo vás jednoducho omrzela jeho farba, premaľujte ho Primalex univerzálnou farbou v spreji, ktorá má vynikajúcu odolnosť voči vonkajším vplyvom a je dostupná vo viacerých odtieňoch. Zašlú reťaz môžete rýchlo namazať a ochrániť pred vlhkosťou a oxidáciou pomocou Primalex Mazacieho spreja.
V dobe prezúvania zo zimných na letné pneumatiky môžete vrátiť kolesám a diskom vášho automobilu ich niekdajšiu slávu. Dlhodobú ochranu proti korózii, odlietavajúcim kamienkom alebo posypovej soli im spolu so zachovaním vysokého lesklého vzhľadu zabezpečí kvalitný syntetická farba Primalex Sprej na disky kolies.
A pred prvým grilovaním v sezóne nezabudnite na renováciu grilu. Môžete použiť Primalex žiaruvzdornú farbu v spreji, ktorá má tepelnú odolnosť až do 700 °C a vynikajúci antikorózny účinok. Ale pozor! Aplikujte ju len na miesta, ktoré neprichádzajú do priameho kontaktu s potravinami.
Tým sa však možnosti so sprejmi Primalex nekončia. Pozrite si našu kompletnú ponuku a pustite sa do legálneho striekania.

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

loader