Primalex Inspiro sa hodí predovšetkým do interiérov reprezentatívneho charakteru, akými sú obývacie izby, jedálne, pracovne alebo kancelárie. Táto farba Vás prekvapí svojou veľmi jednoduchou aplikáciou, ktorá je podporená výbornou krycou schopnosťou. Je navyše vysoko oteruvzdorná a trvanlivá, vďaka čomu časom nevybledne a svoju krásu si zachová dlhodobo.
 
Na aký povrch môžete aplikovať tento náter? Primalex Inspiro je určený na steny a stropy z minerálnych a sadrových omietok, resp. sadrokartónových dosiek.

Farebná kolekcia odtieňov Primalex Inspiro

Primalex Inspiro ponúka 23 elegantných odtieňov, ich nadčasovosť prispieva k vytvoreniu ojedinelých farebných kombinácií, ktoré rozjasnia a zútulnia Váš domov. Hodia sa nielen do moderných interiérov, ale aj do škandinávskeho a vintage štýlu.
 
Kolekcie 19 odtieňov vychádzajúcich z prírody je doplnená o ďalšie 4 kontrastné a energické. Už samotné názvy jednotlivých odtieňov vo Vás vyvolajú príjemné pocity. Kto by nechcel mať doma vymaľované v odtieni prírodnej bavlny, mocca cafe, marhuľového krému alebo kakaovej peny? Pozrite sa a inšpirujte sa, ako môžete vybrané odtiene použiť a kombinovať aj u Vás doma.
 
Obývacia izba sa nesie v znamení harmónie s prírodou – tieto farby evokujú prechádzku lesom. Ľahký dotyk prírody prináša odtiene mocca cafe, arktický ľad, morská pena a prírodná bavlna.
Spálňa je inšpirovaná Škandináviou – ponúka útulný a intímny priestor pre regeneráciu a spánok vďaka odtieňom dymová šeď, granitová šeď, himalájska šalvia a prírodná bavlna.
Kuchyňa vo vintage štýle – to je útulná domáca atmosféra s dávkou optimizmu v odtieňoch ranné zore, morská pena, prírodná bavlna a piesočná duna.
Hravá detská izba – radostná a hrejivá paleta farieb, v ktorej dominuje žltá v odtieni zlatý oker, nasleduje holubie pierko, nadýchaný kašmír a marhuľový krém.
Jedáleň v japonskom štýle – elegantná paleta, kde dominuje béžová v odtieni nadýchaný kašmír doplnená modernou himalájskou šalviou, svetlou champagne a arktickým ľadom.

Viete, ako správne kombinovať odtiene v interiéri?

Praktickým pomocníkom je jednoduché pravidlo 60–30–10. Táto dizajnérska zásada hovorí, že je ideálne zvoliť do každej miestnosti 3 farby v uvedených pomeroch. Vybrané odtiene tak krásne vyniknú a Vám sa vďaka tomu podarí vytvoriť útulnú domácu atmosféru.
 

Primalex Inspiro báza

Inšpirovali Vás farby, ktoré sme Vám predstavili, ale žiadny z 23 odtieňov ste si nevybrali? Nevadí! Náter Primalex Inspiro je dostupný aj ako báza, ktorú si môžete nechať natónovať až do 20 000 odtieňov podľa Vašich predstáv. Naši odborní v predajniach Dom farieb Vám s výberom náterov a ich kombináciou radi poradia a vybranú farbu pripravia na počkanie v našich tónovacích centrách.

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

loader