Značka DOM FARIEB predstavuje širokú sieť predajní s pestrou ponukou farieb, lakov a doplnkov potrebných na maľovanie, kde individuálny prístup a odborné poradenstvo staviame na najvyššiu priečku. Proklientský prístup je pre nás prvoradý.
 
Okrem našich vlastných predajní sme v roku 2016 vytvorili franchisovú sieť Dom farieb Partner a touto cestou ponúkame podnikavým záujemcom možnosť patriť k nám. Franchising predstavuje zaujímavú príležitosť, ktorá vie otvoriť dvere k Vášmu novému podnikaniu.

 

Čo presne ponúka franchising pod značkou Dom farieb?
 

  • Podpora od prideleného regionálneho manažéra, na ktorého sa môžete kedykoľvek obrátiť.​

  • Ponúkame školenia, bonusy za odber tovaru či vernostný zákaznícky program.

  • Zabezpečujeme aj marketingové aktivity a jednotný vzhľad predajní.

  • Disponujeme stabilným firemným prostredím s medzinárodným prepojením.

  • Nepožadujeme žiadne špecifické znalosti, iba obchodného ducha
     A aké sú podmienky?

Náš ideálny franchízant má záujem otvoriť si prevádzku v meste, v ktorom žije aspoň 8000 obyvateľov. Je potrebné aby priestor budúcej predajne mal rozlohu 100 - 250 m2 a mal k dispozícii parkovisko. Prax v oblasti obchodu nie je podmienkou. Nášmu novému franchízantovi bude záležať na budovaní mena predajne, proklientskom prístupe, dodržiavaní obchodnej stratégie. Vstupná investícia sa odvíja od veľkosti prevádzky a podľa našich skúseností a výpočtov by sa mala vložená investícia vrátiť najneskôr do 3 rokov.

Zapojte sa aj Vy do najväčšej predajnej siete farieb a lakov na Slovensku.
 
Kde všade nájdete naše predajne?

 
Ak by ste sa chceli informovať o možnostiach spolupráce, kontaktujte nášho obchodného manažéra Tomáša Kaniu (tomas.kania@ppg.com)  na tel. č.: +421 908 994 467.

Tešíme sa na  spoluprácu!
Dom farieb


Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

loader