Nie je biela, ako biela

Biele interiéry sú stále v kurze a vytvárajú v domácnosti otvorenú, priestrannú atmosféru a pocit čistoty. Biela stena však automaticky nemusí znamenať len studený, snehobiely odtieň - tak, ako všetky iné farby, aj biela farba má svoje odtiene.
Jemne biela farba môže byť teplá alebo studená. Teplé farby majú podtón červenej, žltej alebo oranžovej. Rozžiaria interiér a zároveň vytvárajú prívetivú atmosféru. Studené farby majú nádych modrej, šedej alebo zelenej a dodávajú priestoru pocit sviežosti a čistoty.


Odtieň vám namiešame zadarmo!

Ak sú odtiene off-white vašou šálkou kávy, neváhajte a využite možnosť natónovať si ich teraz u nás zadarmo. Táto akcia sa vzťahuje na revolučný umývateľný náter Primalex Ceramic, ktorý sa vyznačuje svojou mimoriadnou odolnosťou voči škvrnám a nečistotám.
Naša paleta OFF-WHITES obsahuje 55 jemne bielych odtieňov, z ktorých si určite vyberiete ten svoj. Vernú podobu týchto odtieňov si môžete pozrieť na našich prevádzkach Dom farieb vo vzorkovnici Voice of Colour.
 
Akcia trvá do konca septembra 2023 a vzťahuje sa na tónovanie produktu Primalex Ceramic v 5l a 9l balení v ľubovoľnom množstve.

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

loader