Výhody maľovania v zime

Mnoho ľudí sa domnieva, že v zime sa miestnosti maľovať nemajú. Kolujú mýty, že sa po maľovaní musí dlho vetrať a kvôli nízkym teplotám budú steny schnúť pomaly a bude sa na nich tvoriť pleseň. Moderné farby sú už ale vyrábané tak, aby boli zdravotne neškodné a nezapáchali. Nie je preto nutné dlho vetrať. Naviac suchý zimný vzduch a kúrením zohriatej steny napomáhajú k rýchlejšiemu schnutiu farby.
 

Radostná harmónia farieb a biela oáza pokoja

Na vymaľovanie interiérov môžete použiť nátery z našej akčnej ponuky. Chcete farbu, ktorá je umývateľná a odolná? Siahnite po Primalex Ceramic. Tento revolučný náter prvotriednej kvality je mimoriadne odolný voči škvrnám. Nečistotám a dôkladnému čisteniu. Veľmi jednoduchšie odstránite nielen bežné škvrny, ako sú tie od kečupu, horčice alebo vodou riediteľných fixiek, ale tiež problematické ako od kávy či červeného vína. Naviac si môžete vybrať z 23 hotových odtieňov alebo si farbu natónovať do ďalších 4 000 odtieňov.
 

Pokiaľ chcete nový rok začať s čistým štítom, bude pre vás ideálny Primalex Polar. Táto farba váš interiér rozžiari dokonalou belosťou. Miestnosti vďaka tomu budú vyzerať väčšie a priestor bude pôsobiť vzdušnejší. Náter sa jednoducho aplikuje, pokiaľ sa ale ani tak na maľovanie necítite, oslovte odborníkov, ktorý majú v zime nižšie ceny ako v lete. A to sa vyplatí!
 

Nezabudnite na podlahy

V zime sa však nemusíte venovať iba stenám a stropom, ku krásnemu interiéru prispejú aj kvalitne nalakované podlahy. Na nové i renovačné nátery môžete použiť Balakryl Polyurex. Tento vodou riediteľný polyuretánový lak je určený na drevené, korkové a parketové podlahy, schody, dvere alebo nábytok. Lak vyhovuje štandardom protišmykovej odolnosti, a preto je ideálne do priestoru s vysokým zaťažením, ako sú chodby alebo kuchyne. Receptúra je naviac vhodná aj na nátery hračiek, takže môžete zaistiť dlhú životnosť vianočným darčekom svojich detí.
 

Farebná bodka nakoniec

Izby sú vymaľované, podlahy nalakované. Čo ostáva k dokonalému interiéru? Vyladené detaily. Nový život môže menším prvkov vdýchnuť Primalex Vrchnú farbu. Tento krycí náter je určený na drevené aj kovové povrchy. Natrieť tak môžete zárubne, obklady alebo drobné priemyslové predmety.

K harmonickému domovu už chýba iba štýlové dekorácie. Do nových farieb môžete zladiť kvetináče, rámčeky na fotografie alebo napríklad servírovaná tácka. Vhodným náterom v tomto prípade bude Balakryl Uni, lebo táto vodou riediteľná farba má atest pre priamy styk s potravinami. Použiť ju môžete na neglazovanú keramiku, drevo, betón alebo napríklad oceľový plech.

Využite prvé týždne nového roku k skrášleniu svojho domova, aby vám behom nadchádzajúcich mesiacov poskytoval útulné útočište, z ktorého vždy s odhodlaním a dobrou náladou vykročíte smerom k novým zážitkom.


Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

loader