1. Bez vetrania to nejde? Kdeže!

Desí vás predstava, že budete musieť kúriť a zároveň vetrať, keď je vonku okolo nuly? Moderné farby, predovšetkým vodou riediteľné, nezapáchajú a sú bezpečné aj pre vaše zdravie. Preto nemusíte zbytočne vetrať a môžete steny nechať schnúť za zatvorenými oknami. Ak na vetraní predsa len trváte, odporúčame „šokové vetranie“, kedy sa suchší zimný vzduch zmieša so vzduchom v miestnosti a vytvorí skvelé podmienky pre schnutie farby.


2. Zvládnete to rýchlejšie

Suchý vzduch a vykurovaná miestnosť. Presne táto kombinácia je pre maľovanie ideálna. Oproti letu je zimný vzduch ďaleko suchší. Preto farba omnoho rýchlejšie a dôkladnejšie schne. Vymaľujete tak skôr, než sa nazdáte.
 


3. Ušetríte! Myslite prakticky!

Ak chcete vymaľovať od profesionála, práve v zime sa vyhnete dlhým čakacím dobám, pretože maliarska sezóna je počas leta. Ak maliara navyše platíte za hodinu, a nie za m², ako býva zvykom, ušetríte! Vďaka ideálnym podmienkam pre maľovanie a rýchlejšiemu schnutiu sa celý proces skráti. Vy tak môžete ušetrené peniaze investovať napríklad do bytových dekorácií, ktoré dodajú vášmu čerstvo vymaľovanému domovu tú správnu atmosféru.

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

loader